گروه صنعتی ولی زاده حدود 40 سال(4 دهه قبل) فعالیت خود را در حوزه ی تولید چرخهای صنعتی سنگین آغاز نموده و پس از 10 سال فعالیت توانست محصول خود را در زمره ی بهترین چرخهای ایران قرار دهد و پس از 10 سال شروع به ایجاد تنوع در زمینه ی چرخهای متفاوت در حوزه ی صنعتی نماید. و باا اضافه شدن و حضور جوانهای بیشتر و خلاق شروع به فعالیت در تمامی حوزه های چرخ نموده است.
در راستای تولید و ایجاد چرخهای بهتر شروع به واردات چرخهای تخصصی در زمینه ی چرخهای فروشگاهی،بیمارستانی،فرودگاهی،صنعتی ،نان،صنایع چوب و مبلمان،خودروسازی و صنایع دفاع و ....نموده و در راستای واردات این محصولات شروع به ساخت مدل های خارجی با توجه به برطرف کردن ضعف محصولات خارجی چرخهای تخصصی را بومی سازی (داخلی )نمایند. و در راستای تولید و واردات تبدیل به اولین تولید کننده و واردت کننده ی چرخ در ایران شود.همچنین این شرکت از سال 1393 افتخار این را داشته که نمایندگی انحصاری برند سوپو که در دنیا جزوه 3 گروه برتر در خاورمیانه با تنوع بالای 400 نوع چرخ است را داشته باشد.امروزه این برند و مجموعه افتخار این را دارد که با بیش از 2000 مدل چرخ در تمامی حوزه ها فعالیت نماید و تامین کننده ی اصلی تمامی مصرف کننده ها گردد.این مجموعه برای دستگاه تست ضربه،حرکت،فرسایش و تست ترمز چرخ می باشد و در خاورمیانه اولین می باشد و درحال صادرات به کشور های همسایه از قبیل آذربایجان،عراق،افغانستان و ... می باشد.
چرخهای این مجموعه نسبت به شرکت های دیگر متفاوت می باشد چون همگی دارای کفگرد ضد سایش بوده و قابل تعویض می باشند.این مجموعه مدام در حال رشد و توسعه می باشد و در سال 1397 با عنایت خداوند متعال شروع به ساخت محصول ساچمه که درایران نمونه داخلی نداشته نموده و توانسته حجم زیادی از خروج ارز از کشور را متوقف نماید.
دورنمای این شرکت و هدفی که دارد این است که تمام چرخهای صنعت را تولید و طراحی کرده و در سال 1398 و1399 بتواند صد در صد چرخهای وارداتی را تولید نموده و جلوی خروج ارز از کشور ایران اسلامی را گرفته وهمینظور بتواند سهمی از بازار آسیای غرب را بگیرد.
انشالله....
طیف گسترده از انواع چرخهای مورد استفاده در تمامی صنایع مختلف :

  • صنایع خودرو
  • رنگسازی
  • غذایی
  • بیمارستانی
  • فروشگاهی
  • فرودگاهی
  • نساجی
  • صنعتی

ارتباطات بین المللی


کلیه حقوق مادی و معنوی این اثر متعلق به شرکت
چرخ پارس می باشد.
TOP