کار تیمی هماهنگ مهمترین جمله درباره ی ماست.

چرخ پارس در یک نگاه

مختصری در مورد کار ما بدانید و نگاهی به کار ما بیندازید

گروه صنعتی ولی زاده

گروه صنعتي ولي زاده  با برند تجاری چرخ پارس در سال 1359 بصورت سهامي خاص تاسيس گرديده كه با بيش از 4 دهه فعاليت مستمر اكنون جز اولين شركتهاي برتر اين صنعت در خاورميانه به شمار مي آيد.

 

مهمترین برندهای تجهیزات چرخ و توزین در دنیا  HA ION  تايوان ، BLICKLE  آلمان، COLSON  آمریکا و SUPO چین می باشد ، چرخ پارس با برنامه ریزی چند ساله که از چهار سال اخیر شروع شده تا چند سال آینده، خود را در زمره این تولید کنندگان مهم از لحاظ کیفیت و تنوع قرار خواهد داد که تا به امروز 50 درصد از خواسته خود و مشتریان را محقق نموده و ماهانه نمونه هایی جدید نیز به بازار داخل و خارج ، طبق استانداردها 9001 ISO و گواهي IQS   ارائه می دهد .

چرخ پارس توانسته است از لحاظ تنوع و تعدد محصول بيش از هزار مدل چرخ را براي صنايع مختلف در ايران توليد و صنايع نيازمندی چون صنایع پزشکی، نفت و گاز، خودروسازی، صنعتی و ماشین آلات، فروشگاهی و... را از محصولات خارجي بي نياز گرداند و همچنین ورود به بازار کشورهای حوزه CIS و کشور های دیگر از جمله اهدای نمایندگی به شرکت شیرال و نمایندگی به شرکت ETA-BDB را محقق ساخت.

چرخ پارس بعنوان اولین تولید کننده ساچمه در خاورميانه اقدام به توليد ساچمه هاي فولادي تمام گرد با تنوع سايز به تلورانس 02/0 فعالیت می کند و كشور را از واردات ساچمه نيز بي نياز می سازد و با گرفتن مجوز حدود 1000 تن سالیانه می تواند از خروج ارز جلوگیری کند و باعث ورود ارز به میهمن عزیزمان گردد.

همچنین چرخ پارس توانسته پودر آهن که حاصل از تولید ساچمه می باشد را فرآوری نماید که در صنعت رنگ و رزین، گلخانه و... مورد استفاده قرار میگیرد.

 چرخ پارس هم اکنون توانسته  200 نيرو كار به طور مستقيم و 4000 نيرو كار به طور غير مستقيم را مشغول به فعاليت در اين شركت نمايد.

برتری یک مهارت نیست، یک نگرش است

آمار و اعداد معرف مجموعه

با افتخار سال هاست در کنارتان هستیم
1359
سال تاسیس
2000
تعداد مشتری
220
تعداد پرسنل
3
کارخانه تولیدی
460
تعداد نوع محصول
31
نمایندگی ها

از خزر تا خلیج فارس با محصولات چرخ پارس